Piotr Krysztofczyk

Prezes Zarządu MM Prime TFI S.A.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalizacja: prawo handlowe.

Po ukończeniu studiów związał się z bankowością. Był Specjalistą ds. Zabezpieczeń Prawnych, Kierownikiem Zespołu Analizy Prawnej oraz Doradcą. W roku 2011 zaangażował się we współtworzenie MM Prime TFI jako członek Rady Nadzorczej, a od czerwca 2013 roku pełni stanowisko Prezesa Zarządu MM Prime TFI.

Poza pracą zawodową, uprawia kolarstwo – regularnie startuje w maratonach MTB i szosowych.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Maciej Michalski

Wiceprezes Zarządu MM Prime TFI S.A.

Absolwent Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania, finansów i negocjacji. Ukończył studia podyplomowe w London Business School z zakresu zarządzania inwestycjami.

Finansista i ekonomista skoncentrowany na europejskim rynku finansowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynał poza granicami kraju, kilka lat zbierając doświadczenia głównie w Izraelu i Wielkiej Brytanii.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, doradztwie finansowym oraz kierowaniu zespołem. W 2011 roku rozpoczął tworzenie MM Prime TFI S.A. wraz z Pawłem Lachem - obecnie wiceprzewodniczącym rady nadzorczej spółki.

Od 2016 roku członek zarządu Olimpiad Specjalnych Polska.

Poza finansami pasjonuje się kite surfingiem i jest miłośnikiem kina.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Monika Pogorzelska

Członek Zarządu MM Prime TFI S.A.

Absolwentka Finansów i Bankowości oraz Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych związanych z rynkiem nieruchomości i szkoleń dla kandydatów na doradców inwestycyjnych.

Swoje doświadczenia zawodowe rozpoczynała jako Analityk Finansowy, następnie Kierownik Zespołu, Dyrektor Departamentu Kredytów oraz Dyrektor Zarządzający i Dyrektor ds. Rozwoju. Brała udział we współtworzeniu kilku polskich instytucji finansowych zarówno w charakterze organizacji procesów biznesowych, dokumentacji, analizy ryzyka, jak i zarządzania kilkusetosobowym zespołem pracowników.

W połowie 2013 roku dołączyła do grona współtwórców MM Prime TFI S.A.

Prywatnie pasjonatka sztuki kulinarnej i tenisa stołowego.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Przewiń do góry