Zarząd

Piotr Krysztofczyk

Prezes Zarządu MM Prime TFI S.A.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalizacja: prawo handlowe.

Po ukończeniu studiów związał się z bankowością. Był Specjalistą ds. Zabezpieczeń Prawnych, Kierownikiem Zespołu Analizy Prawnej oraz Doradcą. W roku 2011 zaangażował się we współtworzenie MM Prime TFI jako członek Rady Nadzorczej, a od czerwca 2013 roku pełni stanowisko Prezesa Zarządu MM Prime TFI.

Poza pracą zawodową, uprawia kolarstwo – regularnie startuje w maratonach MTB i szosowych.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Monika Pogorzelska

Członek Zarządu MM Prime TFI S.A.

Absolwentka Finansów i Bankowości oraz Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych związanych z rynkiem nieruchomości i szkoleń dla kandydatów na doradców inwestycyjnych.

Swoje doświadczenia zawodowe rozpoczynała jako Analityk Finansowy, następnie Kierownik Zespołu, Dyrektor Departamentu Kredytów oraz Dyrektor Zarządzający i Dyrektor ds. Rozwoju. Brała udział we współtworzeniu kilku polskich instytucji finansowych zarówno w charakterze organizacji procesów biznesowych, dokumentacji, analizy ryzyka, jak i zarządzania kilkusetosobowym zespołem pracowników.

W połowie 2013 roku dołączyła do grona współtwórców MM Prime TFI S.A.

Prywatnie pasjonatka sztuki kulinarnej i tenisa stołowego.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Dyrektor sprzedaży

GRZEGORZ SADŁO

Dyrektor Sprzedaży

Prokurent

Maciej Michalski

Prokurent

Absolwent Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania, finansów i negocjacji. Ukończył studia podyplomowe w London Business School z zakresu zarządzania inwestycjami.

Finansista i ekonomista skoncentrowany na europejskim rynku finansowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynał poza granicami kraju, kilka lat zbierając doświadczenia głównie w Izraelu i Wielkiej Brytanii.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, doradztwie finansowym oraz kierowaniu zespołem. 

Od 2016 roku członek zarządu Olimpiad Specjalnych Polska.

Poza finansami pasjonuje się kite surfingiem, tenisem i jest miłośnikiem kina.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Zespół Zarządzający

SEWERYN MASALSKI

Doświadczony zarządzający funduszami, specjalista w dziedzinie zarządzania ryzykiem, związany z rynkiem kapitałowym od blisko 10 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 2009 – 2011 pełnił funkcję analityka i zarządzającego w Otwartym Funduszu Emerytalnym Polsat z aktywami na poziomie ponad 2 mld PLN.

W latach 2011-2014 odpowiadał za fundusz akcyjny i pieniężny w Superfund TFI osiągając jedne z najlepszych wyników w Polsce i wielokrotnie plasując fundusze w pierwszym kwartylu wśród wszystkich funduszy porównywalnych dostępnych na rynku.

Posiada licencję doradcy inwestycyjnego.

Interesuje się historią sztuki, uprawia sporty rowerowe.

ŁUKASZ ROZBICKI

Z rynkiem kapitałowym związany od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. w domach maklerskich TMS Brokers oraz AFS na stanowiskach Analityka, Doradcy Klienta Korporacyjnego oraz Dyrektora Działu Analiz i Nowych Projektów.

W MM Prime TFI odpowiedzialny za analizę światowej gospodarki oraz rynków kapitałowych, w tym spółek giełdowych i przygotowywanie rekomendacji inwestycyjnych.

Posiada licencje: maklera papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychologii inwestowania i finansów behawioralnych, a także makroekonomii.

Entuzjasta piłki nożnej i siatkówki.

Rada Nadzorcza

Paweł Lach

Przewodniczący Rady Nadzorczej MM Prime TFI S.A.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu w Nowym Sączu, specjalizacja: zarządzanie finansami. Uzyskał amerykański dyplom licencjata (Bachelor of Art) z National Louis University w Chicago.

W latach 2003-2005 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego na Europę oraz Pełnomocnika Zarządu amerykańskiej firmy Modesta Inc., w której był odpowiedzialny za współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie pozyskiwania klientów. Od 2006 roku pracował w Open Finance S.A., najpierw na stanowisku Doradcy Finansowego, następnie awansował do kadry managerskiej. Od stycznia 2010 roku pełni funkcję Członka Zarządu amerykańskiej firmy Denaro Associates Inc., w której jest odpowiedzialny za sprzedaż i pozycjonowanie produktów finansowych w Europie Środkowo–Wschodniej. 

Prywatnie interesuje się nowymi technologiami, lotnictwem, historią oraz oddaje się swojej największej pasji - gotowaniu.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Łukasz Świerzewski

Członek Rady Nadzorczej MM Prime TFI S.A.

Ukończył Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania w Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego. Od ponad 15 lat związany z rynkiem finansowym. Był m.in. doradcą finansowym w Expander Sp. z o.o. i Open Finance S.A. Pełnił funkcję Private Banker w Noble Bank S.A. i funkcje kierownicze w Home Broker DF Sp. z o.o. Sp. k. oraz w Metrohouse S.A. W latach 2009 – 2015 zasiadał w Radzie Nadzorczej Drozapol-Profil S.A - spółki notowanej na GPW.

Pasjonat podróży - w szczególności kierunek Ameryka Łacińska.

Jest akcjonariuszem MM Prime TFI S.A.

Małgorzata Biegaj

Członek Rady Nadzorczej MM Prime TFI S.A.

Biegły Rewident. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, specjalizacja finanse i rachunkowość oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w zakresie finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

Dotychczasowe doświadczenie w rachunkowości i finansach, w tym ponad 10 lat w Ecovis System Rewident Sp. z o.o. jako Główny Księgowy Prowadzonych Przedsiębiorstw. Specjalizuje się w rewizji finansowej oraz konsolidacji sprawozdań finansowych.

Prywatnie miłośniczka czytania książek i pływania.