Piotr Krysztofczyk

Prezes Zarządu MM Prime TFI S.A.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalizacja: prawo handlowe.

Po ukończeniu studiów związał się z bankowością. Był Specjalistą ds. Zabezpieczeń Prawnych, Kierownikiem Zespołu Analizy Prawnej oraz Doradcą. W roku 2011 zaangażował się we współtworzenie MM Prime TFI jako członek Rady Nadzorczej, a od czerwca 2013 roku pełni stanowisko Prezesa Zarządu MM Prime TFI.

Poza pracą zawodową uprawia ultrakolarstwo - regularnie startuje w ultramaratonach szosowych i gravelowych.

Monika Pogorzelska

Członek Zarządu MM Prime TFI S.A.

Absolwentka Finansów i Bankowości oraz Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych związanych z rynkiem nieruchomości i szkoleń dla kandydatów na doradców inwestycyjnych.

Swoje doświadczenia zawodowe rozpoczynała jako Analityk Finansowy, następnie Kierownik Zespołu, Dyrektor Departamentu Kredytów oraz Dyrektor Zarządzający i Dyrektor ds. Rozwoju. Brała udział we współtworzeniu kilku polskich instytucji finansowych zarówno w charakterze organizacji procesów biznesowych, dokumentacji, analizy ryzyka, jak i zarządzania kilkusetosobowym zespołem pracowników.

Prywatnie pasjonatka sztuki kulinarnej i tenisa stołowego.

Seweryn Masalski

Członek Zarządu MM Prime TFI S.A., Zarządzający

Doświadczony zarządzający funduszami związany z rynkiem kapitałowym od blisko 20 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 2009 - 2011 pełnił funkcję analityka i zarządzającego w Otwartym Funduszu Emerytalnym Polsat z aktywami na poziomie ponad 2 mld PLN.

W latach 2011-2014 odpowiadał za fundusz akcyjny i dłużny w Superfund TFI osiągając jedne z najlepszych wyników w Polsce i wielokrotnie plasując fundusze w pierwszym kwartylu wsród wszystkich funduszy porównywalnych dostępnych na rynku.

Posiada licencję doradcy inwestycyjnego.

W wolnych chwilach pomaga prowadzić blog podróżniczy o mikrowyprawach.

Łukasz Rozbicki

Zarządzający

Z rynkiem kapitałowym związany od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. w domach maklerskich TMS Brokers oraz AFS na stanowiskach Analityka, Doradcy Klienta Korporacyjnego oraz Dyrektora Działu Analiz i Nowych Projektów.

W MM Prime TFI odpowiedzialny za analizę światowej gospodarki oraz rynków kapitałowych, w tym spółek giełdowych i przygotowywanie rekomendacji inwestycyjnych.

Posiada licencje: maklera papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychologii inwestowania i finansów behawioralnych, a także makroekonomii.

Entuzjasta piłki nożnej i tenisa.

Grzegorz Sadło

Dyrektor Sprzedaży

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku finansowym. Swoją karierę rozwija w segmencie doradztwa finansowego i inwestycjach od lat pełniąc funkcje dyrektora oddziałów i departamentów (w różnych instytucjach), jak również prowadząc własną działalność gospodarczą.

W Towarzystwie odpowiada za ogólnopolską dystrybucję certyfikatów funduszy inwestycyjnych oraz obsługę kluczowych klientów Towarzystwa. Jest twórcą sieci instytucjonalnych i licencjonowanych podmiotów współpracujących z Towarzystwem.

Maciej Michalski

Prokurent

Absolwent Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania, finansów i negocjacji. Ukończył studia podyplomowe w London Business School z zakresu zarządzania inwestycjami.

Finansista i ekonomista skoncentrowany na europejskim rynku finansowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynał poza granicami kraju, kilka lat zbierając doświadczenia głównie w Izraelu i Wielkiej Brytanii.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, doradztwie finansowym oraz kierowaniu zespołem. W 2011 roku rozpoczął tworzenie MM Prime TFI S.A. wraz z Pawłem Lachem - obecnie przewodniczącym rady nadzorczej spółki.

Od 2016 roku członek zarządu Olimpiad Specjalnych Polska.

Poza finansami pasjonuje się kite surfingiem i jest miłośnikiem kina.

Patrycja Zacharuk

Prokurent

Absolwentka Uczelni Łazarskiego oraz Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Certyfikowany Compliance Officer na rynku finansowym.

Od 2013 roku zdobywała doświadczenie w kancelariach prawnych.

Od 2020 roku Inspektor Nadzoru w MM Prime TFI S.A.

Paweł Lach

Przewodniczący Rady Nadzorczej MM Prime TFI S.A.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu w Nowym Sączu, specjalizacja: zarządzanie finansami. Uzyskał amerykański dyplom licencjata (Bachelor of Art) z National Louis University w Chicago.

W latach 2003-2005 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego na Europę oraz Pełnomocnika Zarządu amerykańskiej firmy Modesta Inc., w której był odpowiedzialny za współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie pozyskiwania klientów. Od 2006 roku pracował w Open Finance S.A., najpierw na stanowisku Doradcy Finansowego, następnie awansował do kadry managerskiej. Od stycznia 2010 roku pełni funkcję Członka Zarządu amerykańskiej firmy Denaro Associates Inc., w której jest odpowiedzialny za sprzedaż i pozycjonowanie produktów finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Prywatnie interesuje się nowymi technologiami, lotnictwem, historią oraz oddaje się swojej największej pasji - gotowaniu.

Łukasz Świerzewski

Członek Rady Nadzorczej MM Prime TFI S.A.

Ukończył Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania w Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego. Od ponad 15 lat związany z rynkiem finansowym. Był m.in. doradcą finansowym w Expander Sp. z o.o. i Open Finance S.A. Pełnił funkcję Private Banker w Noble Bank S.A. i funkcje kierownicze w Home Broker DF Sp. z o.o. Sp. k. oraz w Metrohouse S.A. W latach 2009 – 2015 zasiadał w Radzie Nadzorczej Drozapol-Profil S.A - spółki notowanej na GPW.

Pasjonat podróży - w szczególności kierunek Ameryka Łacińska.

Małgorzata Biegaj

Członek Rady Nadzorczej MM Prime TFI S.A.

Biegły Rewident. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, specjalizacja finanse i rachunkowość oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w zakresie finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

Dotychczasowe doświadczenie w rachunkowości i finansach, w tym ponad 10 lat w Ecovis System Rewident Sp. z o.o. jako Główny Księgowy Prowadzonych Przedsiębiorstw. Specjalizuje się w rewizji finansowej oraz konsolidacji sprawozdań finansowych.

Prywatnie miłośniczka czytania książek i pływania.