SEWERYN MASALSKI

Doświadczony zarządzający funduszami, specjalista w dziedzinie zarządzania ryzykiem, związany z rynkiem kapitałowym od blisko 10 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 2009 – 2011 pełnił funkcję analityka i zarządzającego w Otwartym Funduszu Emerytalnym Polsat z aktywami na poziomie ponad 2 mld PLN.

W latach 2011-2014 odpowiadał za fundusz akcyjny i pieniężny w Superfund TFI osiągając jedne z najlepszych wyników w Polsce i wielokrotnie plasując fundusze w pierwszym kwartylu wśród wszystkich funduszy porównywalnych dostępnych na rynku.

Posiada licencję doradcy inwestycyjnego.

Interesuje się historią sztuki, uprawia sporty rowerowe.

ADRIAN APANEL

Specjalista ds. inwestycji na rynkach zagranicznych i zarządzania ryzykiem. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Od początku kariery zawodowej związany z zagranicznymi instytucjami zarządzającymi.

W latach 2005 – 2008 związany z bankiem inwestycyjnym JP Morgan w Irlandii. Przez ostatnie 6 lat współzarządzający (Senior Associate) funduszami indeksowymi oraz specjalista ds. zarządzania pozycją, płynnością oraz hedgingiem w Anima Asset Management w Dublinie.

Zarządzał Funduszami wielokrotnie bijącymi benchmarki o łącznym poziomie aktywów ponad 2 mld EUR, podczas gdy Anima zarządzała aktywami na poziomie 4 mld Euro – porównywalnymi do aktywów największych polskich instytucji finansowych.

Pasjonat windsurfingu oraz koszykówki.

ŁUKASZ ROZBICKI

Z rynkiem kapitałowym związany od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. w domach maklerskich TMS Brokers oraz AFS na stanowiskach Analityka, Doradcy Klienta Korporacyjnego oraz Dyrektora Działu Analiz i Nowych Projektów.

W MM Prime TFI odpowiedzialny za analizę światowej gospodarki oraz rynków kapitałowych, w tym spółek giełdowych i przygotowywanie rekomendacji inwestycyjnych.

Posiada licencje: maklera papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychologii inwestowania i finansów behawioralnych, a także makroekonomii.

Entuzjasta piłki nożnej i siatkówki.

Przewiń do góry